poniedziałek, 8 grudnia 2014

Motywacja !

Hejka robaczki !

Motywacja jest bardzo ważną częścią naszego życia. Bez niej ciężko nam byłoby cokolwiek osiągnąć. Nie chce nam się uczyć i kompletnie nic nie robimy, a później narzekamy na swoje oceny w szkole lub postawiamy przed sobą cel np. Do wakacji będę miała tyłek jak ta dziewczyna z obrazka, ale i tak go nie osiągamy, bo nie ćwiczyłyśmy.
Zazwyczaj brakuje nam chęci do działania, no ale jak ją zdobyć ? Więcej w rozwinięciu :)

Pamiętaj !

Nie jesteś sama. Pomyśl ile ludzi na świecie jest w podobnej sytuacji do Twojej - szukają motywacji. Wiem, że to nie jest wcale takie proste. Często jest tak, że brakuje nam motywacji lub sami się do tego zmuszamy, ale niestety robiąc tak nic nie uzyskamy. Na internecie na pewno zobaczyłaś zdjęcie dziewczyny/chłopaka,którzy zgubili 20-30 kg a nawet i więcej. Zwykle na język przychodzi nam słowo - JAK? Bo wiedzą co robią, więc znajdź swój określony cel i dąż do niego, ale pamiętaj żeby nie robić kilku rzeczy naraz!

Okey, masz już za sobą pierwszy krok,więc pora na kolejne. Na pewno spotkasz na swojej drodze trudności oraz porażki i od razu Ci mówię; będzie ich sporo! To w 100%-tach naturalne. Żeby coś osiągnąć, trzeba ciężko pracować. Nie skupiaj się na porażkach, rób to do czego dążysz.

Każdego dnia myśl o swoim celu. Nie zaczynaj od wielkich rzeczy - przeciwnie. Zaczynaj wszystko na spokojnie, od drobnych rzeczy. Przybliży cie to do celu. Nie bądź na siebie zła za to, że poległaś. Teraz wiesz czego nie robić, weź się za siebie i pracuj ! :)

Dodatkowo mam dla was filmiki z YT, które (mam taką nadzieję) dodadzą wam skrzydeł. Oczywiście jest tam ich o wiele,wiele więcej,ale to są tylko przykłady !


+ nutka,którą no kocham! *tekst* ;)

Mam nadzieje,że to co tu napisałam,te filmiki i ta piosenka da wam siłę dzięki której zrobicie wszystko. Trzymam za was wszystkich kciuki i wierzę,że 
DACIE RADE ! ♥

5 komentarzy:

 1. jak zawsze świetny post

  - http://laninatosia.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 2. musze wrócić do moich przysiadów bo odpuściła ;. dzieki za motywacje
  http://zyciowa-salatka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zostałaś nominowana do LBA!
  Zapraszam: http://getaway-from-reality.blogspot.com/2014/12/liebster-blog-award.html
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń