piątek, 5 grudnia 2014

Jak zaakceptowac siebie?

Cześć wszystkim !

Wreszcie piąteczek ! :) Cieszymy się prawda? Jejku nie mam na nic siły. Może to głupie określenie, ale czuję się niepotrzebna,błąkam się bez celu,po prostu jak bym już umarła i jestem duchem. Wy też tak czasami macie? Nienawidzę tego uczucia !
No dobrze to teraz przejdę do tematu - jak zaakceptować siebie? No cóż jest to bardzo trudne zadania dla osób, które nienawidzą siebie. Jeżeli jest ktoś tu taki, to spoko, nie martwcie się - też przez to przechodzę i jestem w połowie drogi. Hmm, jeżeli pozwolicie to powiem jak było ze mną. Odkąd pamiętam zawsze nie lubiłam samej siebie, swojego ciała,zachowania - WSZYSTKIEGO! Narzekałam na swój nos, bo uważałam (i uważam nadal) że jest po prostu za duży, nie lubiłam swoich oczu, bo są zbyt małe, mają za mało rzęs i ogólnie mają brzydki kolor, nie lubiłam swoich uszy, bo myślałam,że są zbyt duże i odstające, ale pomyślałam sobie tak; Kurczę,dziewczyno nic z tym nie zrobisz. Taka się urodziłaś i nie powinnaś tego zmieniać. Jeżeli ktoś na prawdę Cie kocha to za to kim jesteś. Za to, że jesteś sobą.
Wiadomo,na świecie znajdzie się osoba,która ma lepszą figurę,włosy,oczy,nos,biust,cerę od ciebie, ale należy pamiętać,że w każdym z nas jest coś.. wyjątkowego. I ty też to masz. Może ta dziewczyna której nie lubisz zazdrości Ci Twoich pięknych włosów czy fajnego charakteru? Ale teraz pomyśl, na świecie jest masa osób niepełnosprawnych lub z nowotworami, a pomimo tego są szczęśliwe.Dlaczego? Bo nie marnują swojego czasu na narzekania na siebie i to sprawia,że chcą dalej żyć. Polecam obejrzeć film/przeczytać książkę Gwiazd Naszych Wina lub Zostań,jeśli kochasz. Gdy to obejrzysz coś zadrga w twoim sercu i zrozumiesz dużo ważnych rzeczy. Więc pamiętaj, jesteś piękna, tak masz świetną figurę oraz nieziemską urodę, po prostu.. jesteś wyjątkowa !


Wierzę w to,że zaakceptujecie wszystkie swoje wady i nie będziecie się nimi przejmowały. Trzymam za was kciuki i życzę powodzenia ♥ !2 komentarze:

 1. Bardzo mądry post :)
  Fajny, ciekawy blog :)
  Zapraszam do mnie :
  http://wer-pozeraczkaksiazek.blogspot.co.at/

  OdpowiedzUsuń
 2. fajny blog

  - http://laninatosia.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń